XXIV Międzynarodowy Festiwal Super Mikrofon Radia Jard - laureaci

Dziękując wszystkim uczestnikom Festiwalu za na wykonania na najwyższym poziomie wokalnym, dodatkowo pełne ekspresji i profesjonalizmu zapraszamy w grudniu na jubileuszowy XXV Super Mikrofon Radia Jard. Składamy podziękowania wszystkim instruktorom, rodzicom i tym, którzy kibicowali wykonawcom. Poniżej lista laureatów sobotnich przesłuchań finałowych.

 

soliści 8-10 lat

Laura Kamińska – Bielsk Podlaski - I miejsce

Nela Zawadzka  - Warszawa - II miejsce

Maja Kałęka – Suwałki - III miejsce

Kornelia Zajkowska – Białystok - Wyróżnienie

Mikołaj Gajowy – Łuków - Wyróżnienie

Nikola Wądołowska – Białystok - II miejsce

Yana Leonoviec – Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie

Anastazja Sekackaja - Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie

Alina Markievich - Mińsk – Białoruś - III miejsce

soliści 11 - 13 lat

Gabriela Perkowska - Grabówka - Wyróżnienie

Damian Śliwiński – Łomża - Wyróżnienie

Agata Daniłowicz – Grajewo - II miejsce

Gabriela Jabłońska – Białystok - Wyróżnienie

Maja Markowska – Białystok - III miejsce

Emilia Kalicka – Choroszcz - Wyróżnienie

Margo Naumienko – Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie

Sofia Borel – Grodno Białoruś - I miejsce

soliści 14 - 16 lat

Ewa Laptsevich – Mińsk – Białoruś - III miejsce

Yana Neklyudava - Mińsk – Białoruś - II miejsce

Maja Guzowska – Białystok - Wyróżnienie

Marta Tchórzewska – Międzyrzec Podlaski - II miejsce

Maja Gradek – Cielądz - Wyróżnienie

Valerija Domashenko -  Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie

Anastazja Kondurova - Mińsk - Białoruś - Wyróżnienie

Soliści powyżej 16 lat

Anastazja Żegalik - Grodno -Białoruś -wyróżnienie

Kamila Wojtkielewicz - Białystok - III miejsce

Anastazja Czokoj - Mińsk -Białoruś - I miejsce

Katarzyna Pawlak - Koszalin - II miejsce

Bartosz Oszczędłowski - Białystok - wyróżnienie

Vera Karachun - Mińsk - Białoruś - wyróżnienie

soliści do lat 7

Weronika Wierzchowska - Łuków - III miejsce

Dara Sidarevich- Mińsk - Białoruś - Wyróżnienie

Natalia Sienkiewicz - Białystok - III miejsce

Olaf Roszkowski - Białystok - I miejsce

Margaret Shayunova - Mińsk - Białoruś - III miejsce

Hanna Znachonak - Mińsk - Białoruś - II miejsce

Anna Budko - Grodno - Białoruś - III miejsce

 Duety do lat 7

Maja Porębska-Śliwko i Wiktor Sawicki - Białystok - II miejsce

Ksenia Smirnova i Paweł Duteń - Mińsk Białoruś - I miejsce

Duety 8 - 12 lat

Zofia Czerska - Kinga Urban - Węgrów - wyróżnienie

Duety powyżej 16 lat

Katarzyna Pawlak i Maria Głowacka - Koszalin - I miejsce

Magda Ciszyńska i Krzysztof Konon - Białystok - II miejsce

Milena Wielgat i Roksana Batorowicz - Węgrów - III miejsce

Zespoły do lat 7

Biedronki - Białystok - III miejsce

Buslik - Mińsk - Białoruś - I miejsce

Rozśpiewane nutki - Białystok - II miejsce

Zespoły do 10 lat

WSM Dzieci - Węgrów - II miejsce

Pesenka - Mińsk - Białoruś -I miejsce

Zespoły 11 - 16 lat

Akacja - Lublin - III miejsce

WSM Juniorzy - Węgrów - IV miejsce

Pesenka - Mińsk - Białoruś - II miejsce

Demex - Chełm - V miejsce

Pesenka 2 - Mińsk - Białoruś - I miejsce

Zespoły powyżej 16 lat

Peremenka - Grodno - Białoruś - III miejsce

Do jutra - Olsztyn - Wyróżnienie

WSM Seniorzy - Węgrów - II miejsce

Trio Pod Akacją - Lublin - I miejsce