Nakładem Impresariatu Muzycznego Pro Art ukazał się zbiór Kolędy Polskie, w którym znaleźć można najpiękniejsze znane kolędy oraz autorskie kolędy Tadeusza Trojanowskiego. W wydawnictwie znajduje się 18 kolęd od prostych opracowań przez koncertowe aż po kolędy w opracowaniu na cztery ręce. Zachęcamy do zakupu - cena 20.00 PLN.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z Międzynarodowego Festiwalu Super Mikrofon Radia Jard, który odbywał się w dniach 4 - 6 w białostockim Klubie Rozrywki Krąg.

http://www.tv.jard.pl/pl-materialy.html

XXIII Międzynarodowy Festiwal Super Mikrofon Radia Jard to wyjątkowa inicjatywa Radia Jard. Zapewne pomysłodawca -Jarosław Dziemian - właściciel firmy Jard w najśmielszych oczekiwaniach nie przewidział, że Festiwal nabierze tak dużych rozmiarów, że przybywać będą z Polski i z z zagranicy młodzi, utalentowani wykonawcy. Tegoroczna edycja stała na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie wykonawczym. Poniżej lista uczestników laureatów we wszystkich kategoriach. W tegorocznej edycji w Jury zasiadali: Edward Wolański - bard, kompozytor, gitarzysta, Dmitrij Laptsevich (właściciel Jazz Hand Studio z Mińska na Ukrainie), Marian Lichtman (wokalista zespołu Trubadurzy), Lidia Trojanowska (dyrygent i wokalistka) oraz Tadeusz Trojanowski (kompozytor). Laureatom życzymy sukcesów i zapraszamy na marcowy Festiwal w 2016 roku.