Laureaci konkursu na pocztówkę wielkanocną 2011. Wręczenie nagród w Auli Magna Pałacu Branickich 30 kwietnia 2011 o g. 17 podczas Koncertu Galowego Festiwalu Pieśni Wielkanocnej.
kategoria klasy 0 - III
I miejsce KAROLINA SIKORSKA
Szkoła Podstawowa w Michałowie, nauczyciel: Anna Bogdanowicz
II miejsce NATALIA WAŚKO
Szkoła Podstawowa w Michałowie, nauczyciel: Dorota Golak
III miejsce MARYSIA KOZŁOWSKA
Szkoła Podstawowa w Łapach, nauczyciel: Agnieszka Zdrodowska
III miejsce ZOFIA PASZKOWSKA
Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku, nauczyciel: Agnieszka Jezierska
Wyróżnienia:
KAMILA RUSIŁOWICZ
Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie, opiekun: Katarzyna Pura
DAMIAN STEPCZYŃSKI
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: Regina Marciniak
RAFAŁ BOGUCKI
Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku, nauczyciel: Agnieszka Jezierska
kategoria klasy IV - VI
I miejsce MATEUSZ JUCHA
Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie , opiekun: Magdalena Jucha
II miejsce KAROLINA CHMIELEWSKA
Szkoła Podstawowa w Grajewie, nauczyciel: Gabriela Michalska
III miejsce EMILIA BORYSIEWICZ
Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce, nauczyciel: Katarzyna Pura
wyróżnienia:
KLAUDIA ŻOŁNIERZAK
Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku, nauczyciel: Elżbieta Baruch
PAWEŁ DAKOWICZ
Szkoła Podstawowa w Rafałówce, nauczyciel: Barbara Turowska
KLAUDIA SZOTKO
Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce, nauczyciel: Katarzyna Pura
ZUZANNA DWORAKOWSKA
Szkoła Podstawowa w Łapach, nauczyciel Agnieszka Zdrodowska
oraz
prace uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie
kategoria: Gimnazja i Licea
I miejsce MAGDALENA BRAŻUKIEWICZ
Mini -klub Osiedlowy Leśna Dolina, Białystok, opiekun: Małgorzata Iwańczuk
II miejsce SYLWIA JANCZUK
Zespół Szkół nr 3 w Białymstoku, nauczyciel: Elżbieta Baruch
III miejsce PAULINA IŁENDA
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, nauczyciel: Paweł Krzysztofiak
wyróżnienia:
PAULA KOWALCZUK
Mini -klub Osiedlowy Leśna Dolina, Białystok, opiekun: Małgorzata Iwańczuk
NATALIA PERKO
Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach, II Liceum Ogólnokształcace
nauczyciel: Jolanta Roszkowska
(GALERIA ZDJĘĆ Z FESTIWALU)