Po raz dwudziesty szósty odbywający się w Klubie Rozrywki Krąg w Białymstoku Festiwal Piosenki zgromadził licznie młodzież z całej Polski, z Łotwy i Białorusi. Aleksander Pałac powiedział, że konkurs ten nabrał wielkich i pozytywnych rozmiarów.

Poziom śpiewających był bardzo wysoki. Nie brakowało wykonawców, którzy po raz pierwszy pojawili się na Festiwalu zapadając w pamięć swoimi interpretacjami. Wszystkim, którzy nie zdobyli nagród serdecznie dziękujemy. Wszystkich zachęcamy: szukajcie swojego indywidualnego stylu, kształtujcie swoją własną osobowość artystyczną, podnoście stale swoje umiejętności i przyjeżdżajcie na kolejne edycje. Słuchajcie swoich instruktorów i wyruszajcie na inne Festiwale w Polsce i nie tylko... Poniżej zamieszczamy listę laureatów we wszystkich kategoriach:

Po raz drugi w niedzielę 23 kwietnia 2017 r. od godz. 13 w ramach XIV Podlaskiego Festiwaluw Wielkanocnego odbędzie sie festyn Wielkanocne Pogorzałki. W ramach wydarzenia: konkursy dla kół gospodyń wiejskich (na potrawę wielkanocną - żurek, babka i nalewka oraz stroik wielkanocny).

I Bieg Wielkanocny o jajko faberge, Puchar Starosty Powiatu Białostockiego i Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże wystartuje w niedzielę 23 kwietnia 2017 roku. Do wzięcia udziału w biegu zachęcamy wszystkich biegających od 0 do 100 lat. Na trasie Pogorzałki - Kozińce - Pogorzałki i na specjalnych trasach dla "młodziaków" pobiec będzie można we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych: tatusiowie z wózkami, dzieciaczki, uczniowie wszystkich szczebli i kategoria open do 100 lat. Bieg o jajko faberge - fundator Pro Art, puchar Starosty Powiatu Białostockiego i Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże odbywa się w ramach XIV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego. Poniżej niezbędne informacje, regulaminy i oświadczenia.

Podlaski Festiwal Wielkanocny 2015 PB 118

XIV Podlaski Festiwal Wielkanocny wpisany w kulturalny pejzaż Podlasia rozwija się nieustannie. W zeszłej edycji zaistniał Festyn Wielkanocne Pogorzałki. W tegorczonej edycji zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów: Pieśń Wielkanocna, Pocztówka Wielkanocna. Zachęcamy również osoby, które w inny sposób chcą uczestniczyć w Festiwalu. Wespół z Wójtem Gminy Dobrzyniewo Duże Bogdanem Zdanowiczem zapraszamy na I Podlaski Bieg Wielkanocny - dla wszystkich od 0 do 100 lat.... w Pogorzałkach - 23.04.2017. Poniżej informacje i regulamin w konkursie Pieśń Wielkanocna.

 

XIV  Podlaski Festiwal Wielkanocny wpisany w kulturalny pejzaż Podlasia rozwija się nieustannie. W zeszłej edycji zaistniał Festyn Wielkanocne Pogorzałki. W tegorocznej edycji zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów: Pieśń Wielkanocna, Pocztówka Wielkanocna. Zachęcamy również osoby, które w inny sposób chcą uczestniczyć w Festiwalu. Wespół z Wójtem Gminy Dobrzyniewo Duże Bogdanem Zdanowiczem zapraszamy na I Podlaski Bieg Wielkanocny  - dla wszystkich od 0 do 100 lat.... w Pogorzałkach - 23.04.2017. Poniżej informacje, regulamin i oświadczenie o ochronie danych osobowych w konkursie Pocztówka Wielkanocna.