Szanowni Państwo!

W związku z nieprawidłowościami w głosowaniu - wielokrotne głosowanie bez logowania- jako gość -(guest). Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem głosowania Internetowego na Nagrodę Publiczności i Nagrodę Publiczności Pożegnania z Afryką podchodząc z szacunkiem do autorów nominowanych prac. W przeciwnym razie Organizatorzy zmuszeni bedą wykluczyć prace, na które oddawane są wielokrotnie głosy lub unieważnić tegoroczne głosowanie o Internetową Nagrodę Publiczności.

Tadeusz

W tym roku kompozytor, pianista, pedagog i animator kultury na Mazowszu i Podlasiu obchodzi czterdziestą rocznicę od skomponowania pierwszych utworów. Był to cykl pieśni na głos i fortepian do słów Małgorzaty Hillar: Poziomka, My z drugiej połowy XX w. oraz Niepokój. Z tej okazji prze cały rok odbywać się będą koncerty, na których usłyszeć będzie można dzieła Tadeusza Trojanowskiego. Pierwszy z koncertów, podczas którego pianista Michał Drewnowski wykona Pro Memoria i Witraże na fortepian i orekistrę będzie miał miejsce 9 i 10 marca 2018 r. Ten znakomity polski pianista młodego pokolenia zagra z Radomską Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Przemysława Zycha.

Michał Drewnowski i Radomska Orkiestra Kameralna

Zapraszamy do głosowania na Nagrodę Publiczności w ramach konkursu Pocztówka Wielkanocna 2018. Z szacunku dla autorów nominowanych prac bardzo prosimy o zepoznanie się z regulaminem. Informujemy, że weryfikacja głosów odbywa się na bieżąco. Z jednego konta IP można oddać tylko jeden głos. Nieważne głosy zostaną usunięte a praca zdyskwalifikowana. W wyniku nieprawidłowości w głosowaniu oraz dla zachowania pełnej transparentności głosowania Organizator wprowadza głosowanie przez system logowania z konta założonego na www.trojanowscy.pl - wzorem poprzednich lat.

Do Nagrody Publiczności w głosowaniu internetowym zakwalifikowano prace następujących uczestników:

Informujemy, że weryfikacja głosów odbywać się będzie na bieżąco. Z jednego konta IP można oddać tylko jeden głos - prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Nieważne głosy (z tego samego adresu IP) zostaną usunięte a praca zdyskwalifikowana. W wyniku nieprawidłowości w głosowaniu oraz dla zachowania pełnej transparentności głosowania Organizator wprowadzi głosowanie przez system logowania z konta założonego na www.trojanowscy.pl wzorem poprzednich lat.

Za nami XXVIII Międzynarodowy Festiwal Super Mikrofon Radia Jard. Miłym akcentem na zkończenie Fetiwalu był udział Michała Wiśniewskiego założyciela zespołu Ich Troje i Agaty Buczkowskiej solistki tego zespołu w uroczystości wręcznia nagród. Młoda wokalistka występowała również na Festiwalu Super Mikrofon Radia Jard kilka edycji wcześniej. Przed uroczystą galą zaśpiewała piosenkę autorstwa Michała Wiśniewskiego. Artyści wręczali - razem z jurorami - nagrody laureatom wszystkich kategorii, którzy licznie zgromadzili się w Klubie Rozrywki Krąg. W gali uczestniczył również właściciel firmy i Radia Jard - Jarosław Dziemian.

Wszystkim uczestnikom, instruktorom, nauczycielom, rodzicom i każdemu z osobna życzymy powodzenia na innych festiwalach i dynamicznego rozwoju artystycznego. Zapraszamy na Festiwal Piosenki Polskiej w czerwcu 2018 r. Szczegóły na jard.pl. Poniżej lista laureatów we wszystkich kategoriach:

Kuchnia naszych babć to projekt skierowany do całej społczności wsi Krynice, Gminy Dobrzyniewdo Duże i mieszkańców Powiatu Białostockiego. Można było zapoznać się z dawnymi przepisami wielkanocnymi i nie tylko, zdobyć technikę robienia palm wielkanocnych oraz posłuchać, jak żyć zdrowo... Inicjatywa odbywała się pod Patronatem Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże - Bogdana Zdanowicza.

">fotorelacja

Zapraszamy do czynnego udziału w konkursach, wystawach i koncertach. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny. Udział w konkursach również nieodpłatny, dzięki wsparciu finansowemu: Miasta Białystok, Starostwa Powiatowego w Białymstoku, Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku oraz mecenasów: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Paliwko na Składowej, A-Z Papier, Pralnia Pogo, Kaja Sport, Jaz-bud, Amix, Pożegnanie z Afryką i Impresariat Muzyczny Pro Art.

20170422 194855

Miło nam poinformować, że ruszyły już zapisy na II Podlaski Bieg Wielkanocny, który odbędzie się w niedzielę 08 kwietnia 2018 r. w Pogorzałkach, w kategorii open - zapisy bieg open

oraz w kategorii dzieci i młodzieży oraz biegu rodzinnego - zapisy biegi dzieci, młodzież, rodzinne

Na poniższym portalu znajdziecie regulaminy i niezbędne szczegóły. Na biegaczy czekają: Puchary: Starosty Powiatu Białostockiego, Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże, Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Pogorzałkach, puchary za miejsca od I do III w każdej kategorii, dedykowane medale, dedykowane nagrody rzeczowe, dyplomy oraz wielka feta wielkanocna pt.: Wielkanocne Pogorzałki, która rozpocznie się o godz. 14 w Domu Kultury w Pogorzałkach. Bieg open rusza o godz. 13:00. Biegaczy pobłogosławi ks. Biskup Henryk Ciereszko. Biegi dziecięco-młodzieżowe oraz biegi rodzinne wystartują o godz. 14.15. Biuro organizacyjne (koordynator Bartek Zawadzki i Krzysztof Skowera) ruszy o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Pogorzałkach.

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ.