Zapisy na II Podlaski Bieg Wielkanocny - Pogorzałki, 08.04.2018

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne TAK, Gmina Dobrzyniewo Duże, Impresariat Muzyczny Pro Art, sklep biegowy Pedziwiatr, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Pogorzałki Twórzmy Razem.

Mecenasi: Starostwo Powiatowe w Białymstoku, Gmina DObrzyniewo Duże, Jaz-bud, Polski Czerwony Krzyż, Lasy Państwowe.

Patronat Medialny: TVP Białystok, Radio I, Radio Jard, Drogi Miłosierdzia, trojanowscy.pl

20170422 194855

Miło nam poinformować, że ruszyły już zapisy na II Podlaski Bieg Wielkanocny, który odbędzie się w niedzielę 08 kwietnia 2018 r. w Pogorzałkach, w kategorii open - zapisy bieg open

oraz w kategorii dzieci i młodzieży oraz biegu rodzinnego - zapisy biegi dzieci, młodzież, rodzinne

Na poniższym portalu znajdziecie regulaminy i niezbędne szczegóły. Na biegaczy czekają: Puchary: Starosty Powiatu Białostockiego, Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże, Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Pogorzałkach, puchary za miejsca od I do III w każdej kategorii, dedykowane medale, dedykowane nagrody rzeczowe, dyplomy oraz wielka feta wielkanocna pt.: Wielkanocne Pogorzałki, która rozpocznie się o godz. 14 w Domu Kultury w Pogorzałkach. Bieg open rusza o godz. 13:00. Biegaczy pobłogosławi ks. Biskup Henryk Ciereszko. Biegi dziecięco-młodzieżowe oraz biegi rodzinne wystartują o godz. 14.15. Biuro organizacyjne (koordynator Bartek Zawadzki i Krzysztof Skowera) ruszy o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Pogorzałkach.

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ.