Pocztówka Wielkanocna 2018 - laureaci.

Dziękując wszystkim uczestnikom konkursu Pocztówka Wielkanocna za trud włożony w wykonanie prac, nauczycielom i instruktorom za pomoc i prowadzenie młodych utalentowanych uczestników konkursu, gratulujemy wszystkim, którzy przysłali w tym roku prace konkursowe. Fakt wpłynięcia na konkurs 492 prac sprawił, że Jury w składzie: dr hab. Jadwiga Załęska, Bożena Jadacka-Jóźków - członek Stowarzyszenia Musica Sacra w Białymstoku,  Ewa Szymańska - dyrektor PW. Jard oraz  Tadeusz Trojanowski - dyrektor Artystyczny XV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego, dokonało wyboru laureatów dokładając jak największych starań w wyborze prac. Jury i organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom, a laureatom składają wyrazy uznania i życzyą wielu sukcesów artystycznych. Doceniono prace 6 uczestników przyznając I miejsce w kategoriach konkursowych, 19 laureatom przyznano miejsca II i III. Przyznano również 52 wyróżnienia oraz Nagrodę Impresariatu Pro Art, Nagrodę Publiczności i dwie równorzędne Nagrody Publiczności Pożegnania z Afryką (w głosowaniu tradycyjnym i internetowym). Poniżej lista laureatów. Jednocześnie przypominamy, że tylko potwierdzenie obecności na Koncercie Galowym XV PFW  w dniu 15 kwietnia 2018 r. w Pałacu Branickich w Białymstoku o godz. 17 gwarantuje przygotowanie nagrody. Pozostałe nagrody organizator wysyła na koszt uczestników po skontaktowaniu się drogą emailową (mTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Gratulujemy i oczekujemy na uroczystości wręczenia nagród.

 

Laureaci Pocztówka Wielkanocna 2018

NAGRODA PRO ART - Natalia Nosewicz - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie

NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Maciej Maciejewski Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Białymstoku

NAGRODA PUBLICZNOŚCI POŻEGNANIA Z AFRYKĄ - Aleksandra Maria Zajkowska - Szkoła Podstawowa w Kobylinie – Borzymach, Jakub Palecki - Niepubliczna Szkoła św. Cyryla i Metodego w Białymstoku

KATEGORIA IV -  KLASA VII, GIMNAZJA I LICEA

I miejsce Luiza Maria Lubowicka – Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, opiekun Małgorzata Borecka

II miejsce Franciszek Bach - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha

II miejsce Anna Dąbrowska Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, nauczyciel Magdalena Rusiecka

II miejsce Paweł Gmerek Zespół Szkół nr 17 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku, opiekun Aneta Ramotowska

III miejsce Kamil Bohłako Zespół Szkół nr 17 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku, opiekun Aneta Ramotowska

III miejsce Julia Czyżewska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie, opiekun Danuta Landowska

Wyróżnienia: Marta Żurowska - Miejski Zespół Szkół Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem

Agata Daniłowicz Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie

Bernadetta Kulińska – Bursa Szkolna, ul. Dobra w Białymstoku

Małgorzata Alksnin, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie

Małgorzata Borawska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

Agnieszka Zabłocka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie.

 

KATEGORIA III KLASY IV – VI

I miejsce Wiktoria Żoch - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha

II miejsce Iga Kućmierowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, opiekun Maria Śmigielska

III miejsce Michalina Bułatewicz - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha

III miejsce Nika Kulikowska - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha

Wyróżnienia: Magda Niedźwiedzka - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wizny w Wiźnie

Adam Kłocznyk, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

Gabriel Kłocznyk, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

Małgorzata Redo, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

Ewa Kobeszko - Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie

Amelia Zajkowska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach

Michał Bruszewski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Zuzanna Karwowska - Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie

Dawid Bartosz Mazurek - Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie

Julia Kaszkiel, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie

Małgorzata Borawska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

Zuzanna Mentecka -Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Krystian Rutkowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

 

KATEGORIA II - KLASY 0-III

I miejsce - Julia Buczkowska – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wizny w Wiźnie, nauczyciel Bożena Staszek

II miejsce Julia Radziewicz – Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun Magdalena Jucha

II miejsce Amelia Kalinowska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach, opiekun Krystyna Rzońca

III miejsce Weronika Średnicka - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach, opiekun Danuta Zaleska

Wyróżnienia: Mikołaj Kowerda – Niepubliczna Szkoła św. Cyryla i Metodego w Białymstoku

Natalia Kiejko - – Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie

Stanisław Narloch – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie

Klara Hake – Szkoła Podstawowa nr 5 w Białymstoku

Julia Płońska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach

Anna Staszek – Szkoła Podstawowa w Wiźnie

Bartłomiej Roszkowski – Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

KATEGORIA I – PRZEDSZKOLA

I miejsce - Hanna Rogaczewska – Niepubliczne Przedszkole nr 2 w Białymstoku, opiekun Justyna Muraszewska

II miejsce Weronika Sobolewska – Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku, opiekun Emilia Babińska

III miejsce Aleksandra Gołaszewska - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku, opiekun Emilia Babińska, Iwona Markiewicz

III miejsce Milena Garbolińska – Niepubliczne Przedszkole Jasny Cel w Białymstoku, opiekun Dorota Mazuruk

Wyróżnienia: Karol Zajkowski – Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach

Zofia Kowalewicz - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku

Gabriela Łapuć – Przedszkole Samorządowe nr 40 - Wesołej Ludwiczki w Białymstoku

Wiktoria Lewsza - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku

Amelia Zalewska - Niepubliczne Przedszkole nr 2 w Białymstoku

Michalina Mazewska - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku

Rozalia Kacperska – Przedszkole Samorządowe nr 43 w Białymstoku

Zuzanna Dąbrowska -– Niepubliczne Przedszkole Jasny Cel w Białymstoku

Julia Skrodzka – Przedszkole Samorządowe nr 53 Plastuś w Białymstoku

Magdalena Dąbrowska - Przedszkole Samorządowe nr 53 Plastuś w Białymstoku

Gabrysia Wawiernia – Przedszkole Samorządowe nr 7 w Białymstoku

Oskar Połuszańczyk – Przedszkole Niepubliczne Pod Kasztanem w Białymstoku

Hanna Siemienkowicz – Przedszkole Niepubliczne nr 5 Pod Kasztanem w Białymstoku

Jakub Sokół – Punkt Przedszkolny Promyczki w Białymstoku

Zuzanna Sędzicka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie

Milena Gromko – Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku

Kinga Radaszkiewicz Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku

KATEGORIA V – osoby z niepełnosprawnością

I miejsce Aleksandra Kucharczuk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym

I miejsce ex aequo Piotr Bobowski, Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku

II miejsce Mateusz Frankowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

II miejsce Weronika Kobryńczuk, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu 

III miejsce Bartosz Masłowski, Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach

III miejsce Anna Szwatro, Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku 

III miejsce Patrycja Mazur Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku 

Wyróżnienia: Adrian Piechowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Alicja Ciecierska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Daniel Mioduszewski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Przemysław Dec, Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach

Anna Purta Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach,

Michał Krajewski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Anna Gałązka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Michał Filipowicz - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku

Natalia Brzozowska - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku

Monika Kazimierska - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku.