Wdzięczność nasza nie ma granic - powiedziała podczas koncertu Kolęda z serca dla Damiana (16.12.2017 w Galerii Jurowiecka w Białymstoku) mama Damiana Jaroszewicza Agnieszka. I my jako organizatorzy dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do realizacji tego wydarzenia. Wyrosło ono z potrzeby serca. Zgromadziło najlepszych wykonawców z Podlasia. Najlepszych solistów, zespoły, chóry - to ze strony muzycznej.

 Gratulujemy wszystkim uczestnikom XXVII Międzynarodowego Festiwalu Super Mikrofon Radia Jard: laureatom, wykonawcom, którym nie udało się zająć miejsc, ani zakwalifikować do finału. Czekamy na Was w marcu 2018 r. życząc wytrwałej pracy nad rozwojem własnej indywidualności artystycznej, doskonaleniem warsztatu wykonawczego i poszukiwania w wykonywanych piosenkach siebie (a nie odtwórstwa czy raczej klonu oryginalnych wykonań) . Doceniamy rozwój wykonawców prawdziwych "stajni"  muzycznych z Łukowa, Kobierzyc, Gołdapii, Gdańska, Ełku, Hajnówki, Litwy i Białorusi i wszystkim satelitom tajemniczo brzmiącej nazwy MAT (Muzycznej Akademii Talentów) z miejscowości okolic Warszawy. Płaczu nie było zbyt wiele, pomidory na scenę nie leciały... Rozumiemy, że będziecie poszukiwać i pracować na chwałę swojego rozwoju osobistego. Poniżej wyniki we wszystkich kategoriach.

Zachęcamy do pozostania w atmosferze świąt Bożego Narodzenia. Do oglądania na you tube są tegoroczne klipy kolędowe produkcji Pro Art:

W Nocy Narodzony - do pobrania w zakładce pdf również nuty

https://www.youtube.com/watch?v=ap3BTrwjKXQ

Maleńki skarb

https://www.youtube.com/watch?v=3vhnlMWRFeI

Kolęda Zegarowa

https://www.youtube.com/watch?v=LuXJNqsDqn0

 

Zapraszamy solistów, duety i zespoły (również obrzędowe z przedstawieniami jasełkowymi) do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Kolęd i Pastorałek z Radiem JARD. 14 stycznia 2018 r. w Klubie Rozrywki Krąg w Białymstoku. Festiwal startuje o godz. 10. Szczegóły i zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do oglądania programów świątecznych z udziałem dzieci i młodzieży z Podlasia, wyprodukowanych przez Pro Art w 2017 r. W TVP3 Białystok obejrzeć je będzie można w następującym czasie emisyjnym:

„Maleńki Skarb”- 24.12.2017 ok. godz. 18.55 i godz. 21.55 oraz 06.01.2018 ok . godz. 21.55 z udziałem rodziny Państwa Hermanowskich: Anety, Pawła, Huberta i Julii, Mieczysława Kuczyńskiego oraz Weroniki Trojanowskiej.

„Kolęda Zegarowa” - 25.12.2017 ok. godz. 18.55 i godz. 21.10 oraz 06.01.2018 ok. godz. 11.10 z udziałem Zespołów Fart i Karuzela z Bielska Podlaskiego pod kier. Justyny Porzezińskiej, scenografia koncertu - Szymon Ambrożewicz.

„W Nocy Narodzony” - 26.12.2017 ok. godz. 18.55 i godz. 21.55 oraz 06.01.2018 ok. godz. 17.30 z udziałem Ksymeny Krzesiewicz z mamą Martą, Mai Matulewicz z tatą Piotrem, Damiana Jaroszewicza, Maxa Jaroszewicza, Stanisława Trojanowskiego, Edwarda Trzcińskiego i Weroniki Trojanowskiej. Składamy podziękowania Stowarzyszeniu Gimnastyki Artystycznej i Tańca Bis pod kier. Anny Sokołowskiej oraz Galerii Jurowiecka w Białymstoku.

scenariusz i reżyseria - Lidia Trojanowska, zdjęcia - Krzysztof Jackowski, muzyka Tadeusz Trojanowski, realizacja dźwięku - Grzegorz Falkowski, Jarosław Woźniewski, montaż Tomasz Andrejuk.

Podziękowanie za wsparcie finansowe umożliwiające relizację programów: Suempol sp. z o.o., Samasz sp. z.o.o, Fundacja Era, Carrefour 24h Białystok ul. Kolejowa 12.