Gratulując wszystkim uczestnikom występów, lauretom wyników zapraszamy w imieniu organizatorów w marcu 2020 do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Super Mikrofon Radia Jard. Festiwal stał na wysokim poziomie gromadząc licznie uczestników w Polski, Białorusi i Litwy. Poniżej wyniki we wszystkich kategoriach.

Ogłaszamy tym samym, że Białystok i Podlasie jest stolicą kolędy polskiej. Dlatego zapraszamy na widowisko muzyczne Bóg się rodzi, cudze chwalicie swego nie znacie do Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Początek we środę 18 grudnia 2019 o godz. 18:00.

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru i w sklepie i pijalni kawy Pożegnanie z Afryką (Waryńskiego 4 w godz. 12 - 18). Widowisko odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu: Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego oraz podlaskim firmom: Promotech, Samasz, Bartosz,  Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Amix, Natura fit, Eden, Pożegnanie z Afryką, Hotel Podlasie, MK-BUD, Lasy Państowe i Impresariat Muzyczny Pro Art. Patronat Medialny TVP3 Białystok.