Popularne piosenki na flet prosty

Wydawnictwo Impresariatu Pro Art poleca Piosenki na flet prosty w opracowaniu Tomasza Trojanowskiego.

• Format: A4 • Liczba stron: 24 • Oprawa: miękka • Wydawca: Impresariat Muzyczny Pro Art w Białymstoku www.trojanowscy.pl • Autor: Tomasz Trojanowski, cena 30.00 PLN + koszty przesyłki Poczta Polską. Wystawiamy faktury VAT.

Do kupna u wydawcy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez allegro. W ofercie posiadamy również kolędy na flet prosty z płytą CD autrostwa Tomasza Trojanowskiego.

poniżej krótki klip instruktażowy - jak grać piosenki? Zachęcamy.

 

Popularne piosenki w opracowaniu na flet prosty z ilustracjami, tabulaturami i płytą CD” to zbiór 21 popularnych piosenek przedszkolnych i szkolnych opracowanych przez doświadczonych muzyków i pedagogów. Zamieszczone tabulatury powodują, że pozycja ta przeznaczona jest zarówno dla średnio zaawansowanych jak i początkujących flecistów nieznających nut. Ważnym elementem nut jest dołączona płyta CD z profesjonalnymi podkładami muzycznymi. Na każdą piosenkę przypadają 3 ścieżki audio, które zawierają: pierwsza - melodię solo graną przez flet, druga - akompaniament i melodię, trzecia – akompaniament. Pozycja zawiera również ilustracje do kolorowania, co jest jej dodatkowym walorem. Nuty są bardzo cenną pozycją pedagogiczną skierowaną do rodziców, nauczycieli oraz animatorów życia muzycznego.

na kanale tomimuz również Krasnoludki:

http://www.youtube.com/watch?v=6DqAQlGO9fc