Konkurs Pocztówka Wielkanocna 2017 - informacje i regulamin

 

XIV  Podlaski Festiwal Wielkanocny wpisany w kulturalny pejzaż Podlasia rozwija się nieustannie. W zeszłej edycji zaistniał Festyn Wielkanocne Pogorzałki. W tegorocznej edycji zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów: Pieśń Wielkanocna, Pocztówka Wielkanocna. Zachęcamy również osoby, które w inny sposób chcą uczestniczyć w Festiwalu. Wespół z Wójtem Gminy Dobrzyniewo Duże Bogdanem Zdanowiczem zapraszamy na I Podlaski Bieg Wielkanocny  - dla wszystkich od 0 do 100 lat.... w Pogorzałkach - 23.04.2017. Poniżej informacje, regulamin i oświadczenie o ochronie danych osobowych w konkursie Pocztówka Wielkanocna.

Wzorem poprzednich lat zachęcamy do wzięcia udziału w XI edycji konkursu plastycznego na projekt pocztówki wielkanocnej. Mamy nadzieję zainspirować uczestników do pracy twórczej, rozwijania wrażliwości i wyobraźni plastycznej, zachęcić do postrzegania piękna oraz atmosfery świąt wielkanocnych, a nade wszystko do pielęgnowania tradycji i religijnego charakteru Świąt Wielkanocnych. Oczekujemy prac w formie plastycznej ukazujących urokliwą tradycję obchodów Świąt Wielkiej Nocy, ich bogactwa, barwności i sacrum.

W tegorocznej edycji oprócz miejsc i wyróżnień w poszczególnych kategoriach przyznamy: Nagrodę Impresariatu Muzycznego Pro Art, Nagrodę Stowarzyszenia Musica Sacra, Nagrodę Publiczności (w głosowaniu internetowym) oraz Nagrodę Publiczności Pożegnania z Afryką (głosowanie w Sklepie i pijalni kawy - Pożegnanie z Afryką, Białystok, ul. Waryńskiego 4). 

Prace uczestników eksponowane będą na wystawie Pocztówka Wielkanocna w WOAK - Spodki, ul. św. Rocha 14 w Białymstoku w dniach 10 - 30 kwietnia 2017r. Wybrane prace zeszłoroczne i tegoroczne wydane będą w formie pocztówki wielknaocnej pod warunkiem dość szybkiego przesłania pracy konkursowej.

Wyjątki z regulaminu i terminy nadsyłania prac:

Prace konkursowe można dostarczyć do dnia 13 kwietnia 2017 r. - decyduje data wpływu prac - na adres: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku, ul. Włościańska 79,

15 – 199 Białystok, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 857416661.

Prace nadesłane do dnia 10 kwietnia 2017 r. wezmą udział w głosowaniu internetowym o Nagrodę Publiczności. Głosowanie w dniach 13.04 – 24.04.2017 r. na stronie: www.trojanowscy.pl

Prace nadesłane do dnia 4 kwietnia 2017 r. wezmą udział w głosowaniu na Nagrodę Publiczności Pożegnania z Afryką. Prace eksponowane będą od dnia 05.04.2017 r. Głos oddać można w dniach 05.04 – 23.04.2017 r. w godz. 11 – 19 w Sklepie i pijalni kawy Pożegnanie z Afryką, ul. Waryńskiego 4, Białystok)

W każdej kategorii przyznane zostaną trzy miejsca oraz wyróżnienia. Laureaci otrzymają: nagrody rzeczowe, grawertony, statuetki oraz dyplomy. Chęć otrzymania dyplomu przez nauczyciela laureata konkursu prosimy zgłosić dopisując na pracy słowo – dyplom.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 22 kwietnia 2017 r. Wyniki prac Jury, wyniki głosowania internetowego na Nagrodę Publiczności, laureata Nagrody Publiczności Pożegnania z Afryką, Impresariatu Muzycznego Pro Art oraz Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Musica Sacra zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.trojanowscy.pl oraz na stronach internetowych patronów medialnych do dnia 24 kwietnia 2017 r.

Wręczenie nagród będzie miało miejsce w sobotę 29 kwietnia 2017 r. w Muzeum Podlaskim w Białymstoku (ul. Rynek Kościuszki) podczas Koncertu Galowego XIV PFW o godz. 17.00. Prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystości odebrania nagród drogą emailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 regulamin Pocztówka Wielkanocna

oswiadczenie